Kolay ve Hızlı Kurulum

Tüm bu sisteme bir gün içinde kurulum, bir dönem yerinde servis garantisi ve kolay ödeme koşulları ile anında sahip olabilirsiniz. Bilgi almak ve demo talepleriniz için bizi arayabilirsiniz.


Kantinlerinizi Tek Noktadan Yönetin

Birden fazla kantin sahibi işletmelerde, kantinler arası entegrasyon sağlanarak yönetimi ve takibi kolaylaştırır.


f11

Satışlarınızı Takip Edebilirsiniz

Sistemden ayrıntılı stok, satış ve karlılık raporları alabilirsiniz.
Birden fazla personelin çalıştığı kantinlerde personel bazlı satış, ciro raporları alarak verimlilik denetimleri yapabilirsiniz.


f13

Tenefüs Yoğunluğunu Ortadan Kaldırabilirsiniz

Tenefüsler ortalama 8 dakikadır. Bu kadar kısa zamanda kantin etrafında oluşan yoğunluğu sistemin getirdiği hız sayesinde kolayca aşabilirsiniz.


f14

Para Üstü ile Uğraşmazsınız

Sistem parasız çalışacağı için hızlı alışveriş sağlar.
Tahsilat ve para üstü için zaman harcamazsınız.
Yanlış para üstü verme yada hatalı tahsilat yapma olasılığınız ortadan kalkar


f15

Farklı Ödeme Yöntemleri Kullanabilirsiniz

Sisteme dahil olan öğrenciler “ön ödeme” veya “sonradan ödeme” yöntemini tercih edebilir.
Sonradan ödeme yönteminde öğrenci bazında kredi tanımlayabilirsiniz.


f2

Kantin Cironuzu Arttırabilirsiniz

Sistemde harçlık Kantinim Kimlik Kartına yükleneceği için, öğrencinin okul kantini dışından alışveriş yapma imkanı ortadan kalkar.
Bu durum kantin cirosunu önemli ölçüde arttırır.

f1

Online İşlemler

Online İşlemler Sayesinde, Çocuğunuzun Okul Kantininden yaptığı Alışverişleri anında internetten görüntüleyebilirsiniz Birden fazla öğrencisi olan veliler aynı online ekranda öğrencilerini görüntüleyebilirler Gerekirse günlük harcama limiti belirleyebilir Gerekirse Ürün yasaklayabilir veya satın alınabilecek miktar yasaklaması yapabilirler Yemekhane olan okul kantinlerinde yemek ücretini günlük yatırabilecekleri gibi aylık olarak da kantin kart bakiyesinden farklı bir şekilde belirtebilirler Çocuğuna Kredi Kartı ile anında harçlık yükleyebilirler


f3

Kantinim ile Anlık Bilgi Cebinizde

Çocuğunuz kantinden alışveriş yaptığında veya Kantinim Kartına para yüklediğinde, işlem bilgisi anlık olarak tarafınıza isteğe bağlı olarak kısa mesaj yada elektronik posta ile bildirilir.


f4

Çocuğunuzu Kantinim ile Denetleyebilirsiniz

Satışların bilgisayar sistemi ile takip edildiği, her türlü alışveriş bilgisinin yanı sıra, bakiye, harcama, yükleme, ürün satışı gibi istatistiksel bilgileri de tutar. Bu bilgilere istediğiniz zaman kantin üzerinden yada Kantinim Online işlemler merkezinden ulaşabilirsiniz.


f5

Çocuğunuz Kantinim ile Para Düşürmez

Çocuğunuz üzerinde para taşımayacağı için, para kaybetme veya çaldırma gibi tatsız olaylar yaşanmaz.


f6

Kantinim Hijyeniktir

Çocuğunuz alışveriş sırasında para kullanmayacağı için, tost gibi ambalajsız gıda ürünlerini paraya dokunmadan temin eder. Bu sayede muhtemel bulaşıcı hastalık ve mikroplardan korunmuş olur.


f7

Çocuğunuz Kantinim ile Güvende

Çocuğunuzun muhtemel alerjik durumu olabilir. Siz ne kadar dikkat ederseniz edin, kantinden ne satın alacağını her an denetleyemezsiniz.Kantinim Kantin Otomasyonu sayesinde çocuğunuzun Kantinim Kimlik Kartı ile ne satın alacağına siz karar verebilirsiniz. Hemde bu işlemi okul kantinine uğramadan web sayfamızdaki online işlem merkezini kullanarak yapabilirsiniz.


f8

Çocuğunuz Harçlığı ile Ne Alıyor?

Bakanlığın yasakladığı asitli içecekler, cips, patates kızartması gibi yiyecek ve içecekler çocukların sağlığını tehdit etmeye devam ediyor.Yasaklanan bu yiyecek ve içecekler okul önlerindeki seyyar satıcılarda, denetimsiz ve ruhsatsız işyerlerinde satılmaya devam ediyor.